Áruházi HR munkatárs (Budaörs)

Ungarn

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját.

Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük új kollégánkat

pozícióba.

Milyen feladatok várnak Rád?

•    Munkaviszony létesítésének és megszüntetésének ügyintézése és a személyügyi anyagok folyamatos karbantartása
•    Bérszámfejtéshez kapcsolódó előkészítő tevékenység
•    Juttatások és Cafeteria rendszer teljes adminisztrációja
•    Munkaidő menedzsment
•    Toborzás – kiválasztás folyamatában aktív részvétel
•    Jogszabályok, belső utasítások és szabályzatok követése és betartatása az áruház igazgató támogatásával
•    Folyamatos adtaszolgáltatás a központi HR és társosztályok részére (munkaügy, bér, tb, képzés)
•    Kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző cégekkel, üzemorvossal, helyi hatóságokkal, Munkaügyi Központtal

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

•    Felsőfokú vagy középfokú szakirányú iskolai végzettség
•    1-2 év szakmai tapasztalat
•    Széles körű munkajogi ismeretek, bérszámfejtéshez kötődő jogszabályok ismerete
•    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)
•    Logikus gondolkodásmód, rendszerlátó szemlélet
•    Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
•    Nyitott, közvetlen személyiség, jó kommunikációs készség
•    Nyitottság a tanulásra, új készségek elsajátítására

Előnyt jelent:

•    SAP HR ügyviteli program ismerete
•    Nexon Time (BBR) program ismerete

 Miért jó nálunk dolgozni? Amit kínálunk:

•    Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
•    Bérként is kivehető cafeteria
•    Kereskedelem specifikus képzési lehetőségek
•    Segítség a betanulásban
•    Stabil hátterű vállalat
•    Összetartó, képzett csapat

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatold szakmai önéletrajzod magyar nyelven!

További álláslehetőségeinket megtekintheti a METRO Kereskedelmi Kft. karrieroldalán az alábbi linken: https://www.metro.hu/karrier/allasajanlatok-magyarorszagon