Területi értékesítési képviselő (Budapest, budai oldal)

A METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára,  teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómiai tevékenységekhez.

Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások első számú beszállító partnerévé válhassunk.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Területi értékesítési képviselő (HoReCa Budapest, budai oldal)

pozícióba

Milyen feladatok várnak rád:

  • Adott földrajzi területhez tartozó, meglévő Horeca partnereink látogatása, kölcsönös üzleti előnyök teremtése;
  • HoReCa partnereink forgalmának és lojalitásának növelése;
  • A vevők speciális igényeire szabott marketingeszközök alkalmazása;
  • A vevő profilját, potenciálját és vásárlási szokásait alapul véve egyedi megoldásokat javasolsz;
  • A piaci trendek figyelése, gyorsan reagálás a kínálkozó lehetőségekre;
  • Rendszeresen beszámolsz a szakmai vezetőnek az értékesítési aktivitások státuszáról;
  • Szoros együttműködés az áruházi és központi kollégákkal.

Mi szükséges ahhoz, hogy te legyél az ideális a számunkra?

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Vendéglátás/FMCG/nagykereskedelem területén szerzett értékesítési tapasztalat;
  • Érdeklődéssel fogadjuk a vendéglátóiparból érkező pályázókat egyaránt, akik a pandémiás helyzet következtében veszítették el az állásukat!
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) felhasználói szintű alkalmazása;
  • Vevőorientáció és hatékony munkavégzés;
  • Meggyőző kommunikáció-, és problémamegoldó készség;
  • Cél- és eredményorientáció;
  • Kiegyensúlyozott teljesítmény;
  • ’’B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mi hosszú távon tervezünk Veled!
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra;
  • Dinamikus, teljesítményorientált és összetartó csapat tagja lehetsz;
  • Szakmai tudásod és tapasztalatod multinacionális munkakörnyezetben fejlesztheted;
  • Szakmai támogatást nyújtunk a mindennapi munkavégzésedhez, előmeneteledhez;
  • A munkavégzéshez vállalati gépjárművet biztosítunk számodra;
  • Minden munkatársunk dolgozói vásárlási kedvezményben részesül;

Munkavégzés helye:

Budapest, budai oldal

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrieroldalunkon, amelyhez kérjük mellékeld magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a fizetési igényed megjelölésével!

További álláslehetőségeinket megtekintheti a METRO Kereskedelmi Kft. karrieroldalán az alábbi linken: